Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, furu, 1800-talets första hälft, fem lådor, framtagen blågrå originalmålning, dragknoppar i trä, höjd ca 67, 46x37 cm
Slitage
632831
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här