Byrå allmoge

Byrå allmoge
Byrå allmoge
Byrå allmoge
Byrå allmoge
Byrå allmoge
Byrå allmoge
Byrå allmoge
Byrå allmoge

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, furu, 1800-talets första hälft, fem lådor, framtagen blågrå originalmålning, dragknoppar i trä, höjd ca 67, 46x37 cm

Slitage

632831

2019-04-11