Mortel

Mortel
Mortel
Mortel
Mortel
Mortel
Mortel
Mortel
Mortel
Mortel
Mortel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTEL, med stöt, kalksten, 1700-tal, diameter ca 17 cm, höjd 13 cm

Skador: Nagg/avslag, slitage

632834

2019-04-09