Staffan Hallström oljemålning

Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Bisvärm", monogramsignerad SH, olja på duk, ca 59 x 72 cm

Krackeleringar

632842

2019-04-09