Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, biedermeier, genombruten ryggbricka, bemålad i ljusgrått, vit klädsel, längd ca 161, sitthöjd 43 cm

Senare bemålning

632845

2019-04-11