Lievore Altheer Molina ´´Catifa 46´´ stolar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LIEVORE ALTHEER MOLINA, ´´Catifa 46´´ stolar, 8 st, Arper, 2000-tal, underrede i kromat metall, sitsar i 3 med sitser i orange/vit, 1 med sits i svart/vit och 4 med sitser i vit plast, stapelmärkta, märkta, modellen formgiven 2004, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, märken, repor
632848
2019-04-10