Gunnar Ruda akvarell

Gunnar Ruda akvarell
Gunnar Ruda akvarell
Gunnar Ruda akvarell
Gunnar Ruda akvarell
Gunnar Ruda akvarell
Gunnar Ruda akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GUNNAR RUDA (1887-1948): Sträckande fåglar, signerad G. Ruda, olja på pannå, ca 45x54 cm

Fläck

632853

2019-04-11