Kai Savelsberg oljemålning

Kai Savelsberg oljemålning
Kai Savelsberg oljemålning
Kai Savelsberg oljemålning
Kai Savelsberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAI SAVELSBERG (född 1975): Mansfigur, signerad och daterad Kai Savelsberg 2012, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 73x42 cm

632856

2019-04-10