Kai Savelsberg oljemålning

Kai Savelsberg oljemålning
Kai Savelsberg oljemålning
Kai Savelsberg oljemålning
Kai Savelsberg oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAI SAVELSBERG (född 1975): Figurscen, signerad och daterad a tergo Kai Savelsberg 2009, olja på duk uppfodrad på pannå, diameter ca 120 cm

632864

2019-04-10