Soffbord med marmor skiva
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLISMAND & RÜDIGER, ´´Como´´ soffbord, 2000-tal, Bolia, med rektangulär marmor skiva, på vitlackerat metall underrede, höjd ca 34.5, 120x60 cm
Ett hörn med en mindre nagg, fläckar, bruksslitage
632873
2019-04-10