Soffbord med marmor skiva

Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva
Soffbord med marmor skiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLISMAND & RÜDIGER, ´´Como´´ soffbord, 2000-tal, Bolia, med rektangulär marmor skiva, på vitlackerat metall underrede, höjd ca 34.5, 120x60 cm

Ett hörn med en mindre nagg, fläckar, bruksslitage

632873

2019-04-10