Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, under Angie, "Tour of the Americas", Los Angeles 12 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 28/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

632874

2019-04-10