Lennart Mossberg

Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART MOSSBERG (född 1954): Komposition, monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo Mossberg L, -87?, olja på duk, ca 134x113 cm

Tryckmärken

632880

2019-04-09