Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RUDOLF CARLBORG (1892-1963): Soaré, signerad och daterad R Carlborg 1944, akvarell/gouache, ca 34x32 cm
Zustandsbeschreibung
632887
2019-04-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner