Rudolf Carlborg

Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg
Rudolf Carlborg

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): Soaré, signerad och daterad R Carlborg 1944, akvarell/gouache, ca 34x32 cm

Zustandsbeschreibung

632887

2019-04-10