Philippe Starck ´´Olly Tango´´ stolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "Olly Tango" stolar, 6 st, 2000-tal, för Driade Aleph, Italien, formböjd plywood, kromad benställning, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, repor

632910

2019-04-10