Ida Törnström

Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IDA TÖRNSTRÖM (1862-1949): "Kvällsstämning vid ån", olja på duk, signerad ,ca 65x51 cm,

632912

2019-04-09