Väggpendyl 1800-tal Frankrike
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, Frankrike, Paris, Louis XVI-stil, förgylld mässing, vitemaljerad urtavla, dekor med lejonmaskaron, höjd 80 cm, nyckel samt pendel finns
Tavla med smärre spricka
632917
2019-04-10