Eli Keller golvvas

Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas
Eli Keller golvvas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELI KELLER, golvvas, 2000-tal, målad stengods, balusterformad, signerad Eli, höjd ca 65 cm

Två tillverkningsdefekter i form av sprickor med lagningar

632923

2019-04-10