Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELI KELLER, golvvas, 2000-tal, målad stengods, balusterformad, signerad Eli, höjd ca 65 cm
Två tillverkningsdefekter i form av sprickor med lagningar
632923
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här