Fällbord nyrokoko
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, papier maché, bemålad dekor av blomster samt inläggningar av pärlemor, konturerad skiva, fällbar skiva, höjd ca
Zustandsbeschreibung
Skivans kan delvis med skador/bortfall
632938
2019-04-09