Fällbord nyrokoko

Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko
Fällbord nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, papier maché, bemålad dekor av blomster samt inläggningar av pärlemor, konturerad skiva, fällbar skiva, höjd ca

Zustandsbeschreibung

Skivans kan delvis med skador/bortfall

632938

2019-04-09