Arne Vodder fåtöljer Sibast
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE VODDER, 1 par fåtöljer, modell 431, riopalisander, klädsel i svart konstläder, Sibast 1960-tal, ettikettmärkta "Made in Denmark Sibast furniture", sitthöjd 45 cm, Cites-intyg medföljer
Bruksslitage
632948
2019-04-09