Urna med lock Rörstrand 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

URNA MED LOCK, sk. Potpurriurna, Rörstrand, 1950-tal, reliefdekor med blomstermotiv, krönt med fågel, höjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning

632965

2019-04-11