Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
URNA MED LOCK, sk. Potpurriurna, Rörstrand, 1950-tal, reliefdekor med blomstermotiv, krönt med fågel, höjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning
632965
2019-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner