Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): "Take the water please", signerad Gentry, olja på duk, 49x60 cm

632967

2019-04-10