Helkroppsspegel med belysning

Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning
Helkroppsspegel med belysning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, med belysning, nertill två lådor, gråmålad, runt 1900-talets mitt, ca 99x161 cm, djup 27 cm

Bruksslitage

633002

2019-04-10