Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AXEL PETERSSON, DÖDERHULTAREN (1868-1925): Äldre man, snidat trä, stämpelsignerad, höjd ca 26 cm
Smärre slitage
633017
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här