Döderhultaren Axel Petersson

Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson
Döderhultaren Axel Petersson

Klubbat för:

7 800 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

AXEL PETERSSON, DÖDERHULTAREN (1868-1925): Äldre man, snidat trä, stämpelsignerad, höjd ca 26 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

633017

Päivämäärä:

2019-04-10