Döderhultaren Axel Petersson
Klubbat för:
7 800 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
AXEL PETERSSON, DÖDERHULTAREN (1868-1925): Äldre man, snidat trä, stämpelsignerad, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
633017
Päivämäärä:
2019-04-10