kopia efter Peter Paul Rubens olja på pannå

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER PAUL RUBENS, kopia efter, allegoriskt motiv, olja på pannå, 17x23 cm

Retuscher, krackeleringar

633048

2019-04-10