Lars Pirak oljemålning

Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): Fjälllandskap, signerad samt daterad Lars Pirak 75, olja på duk, handskuren ram av John Edy Johansson, Vilhelmina, dukens mått ca 47x35 cm

633071

2019-04-09