Skänkstop tenn

Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn
Skänkstop tenn

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 1 par, tenn, 1800-talets mitt, cylinderformade, locket med medaljong föreställande Karl XIV Johan, höjd ca 20 cm

Slitage, bristningar

633085

2019-04-10