Hans Hartung

Hans Hartung
Hans Hartung
Hans Hartung
Hans Hartung
Hans Hartung
Hans Hartung

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HANS HARTUNG (1904-1989): Komposition, signerad och numrerad Hartung 62/75, bildmått ca 49x74 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Zustandsbeschreibung

633099

2019-04-28