Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HANS HARTUNG (1904-1989): Komposition, signerad och numrerad Hartung 62/75, bildmått ca 49x74 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Zustandsbeschreibung
633099
2019-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner