Gunnar von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR VON GEGERFELT (1926-2012): ´´Gård, Säljesta´´, signerad G v Gegerfelt, daterad -84, olja på duk, ca 40x60 cm

Ytsmuts vid kanten

633101

2019-04-11