Spegellampetter 1 par
Valmis
2019-04-10
633104
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, 1920-tal, längd ca 40 cm
Skador, saknar ljushållare