Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
LEIF AHNLUND (född 1949): "Hotel Kaposta´´, monogramsignerad och daterad LA -85 samt signerad a tergo, olja på duk, ca 40x35 cm
Smärre slitage
633114
2019-04-11