Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vindgator", signerad roland S, 258/360, färglitografi, ca 52x33 cm

Ej examinerad ur ramen

633126

2019-04-11