Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Tyngdlagen", ej signerad, daterad 1972 a tergo, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 81x90 cm
Smärre slitage
633140
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här