Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Tyngdlagen", ej signerad, daterad 1972 a tergo, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 81x90 cm

Smärre slitage

633140

2019-04-11