Skrivbord
2019-04-10
633144
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVPULPET, med uppsats, 1800-talets slut, fanerat med mahogny, svarvad och skuren dekor, höjd ca 122, 85x51 cm
Fanerbortfall, slitage, nyckel saknas