Morgan Persson
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MORGAN PERSSON, uggla, 2010, dekor i underfång, med inslag av guld, signerad och daterad Morgan Persson 2010, total höjd inkl sockel ca 32 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas
633152
2019-04-14