Morgan Persson

Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson
Morgan Persson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MORGAN PERSSON, uggla, 2010, dekor i underfång, med inslag av guld, signerad och daterad Morgan Persson 2010, total höjd inkl sockel ca 32 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas

633152

2019-04-14