Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, Thea, serveringsvagn, ek/ekfaner/vitt laminat, skiva med klaff, hjultrissor, höjd ca 63, 42 x 72/99,5 cm
Bruksslitage, blekta partier, viss fanerresning
633155
2019-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här