Ynge Ekström serveringsvagn

Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn
Ynge Ekström serveringsvagn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Thea, serveringsvagn, ek/ekfaner/vitt laminat, skiva med klaff, hjultrissor, höjd ca 63, 42 x 72/99,5 cm

Bruksslitage, blekta partier, viss fanerresning

633155

2019-04-10