Bertil Westling-Leman oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL WESTLING-LEMAN (1888-1954), Hamnarbetare, signerad och daterad B Westling-Leman -42, 78x58 cm

633173

2019-04-10