Ruben Heleander akvarell
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RUBEN HELEANDER (1931-2003): Bladverk, signerad Heleander, akvarell, ca 49x68 cm
Kuntoraportti
633183
Päivämäärä:
2019-04-10