Ruben Heleander akvarell

Ruben Heleander akvarell
Ruben Heleander akvarell
Ruben Heleander akvarell
Ruben Heleander akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RUBEN HELEANDER (1931-2003): Bladverk, signerad Heleander, akvarell, ca 49x68 cm

Kuntoraportti

633183

Päivämäärä:

2019-04-10