Kartbord England 1800-tal

Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal
Kartbord England 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARTBORD, mahogny, England, 1800-talets mitt, senempire, på fyrdelad pelarfot med skuren dekor, uppfälld höjd ca 120, vardera skiva 56x86 cm

A Gentleman´s Auction

Slitage, repor

633184

2019-04-26