Karin Björquist skål Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN BJÖRQUIST (1927-2018), skål, Gustavsberg 1963, glaserat stengods, signerad och daterad Karin B 1963, höjd ca 12, diameter 25 cm

Ingår i temaauktion Modern Keramik & Konstglas

633192

2019-04-14