Lisa Larson figurin

Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LISA LARSON (född 1931), figurin, stenmassa, signerad och daterad Lisa L -94, höjd 18,5 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik & Konstglas

633200

2019-04-14