Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "Song of songs of Salomon", signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, bildstorlek ca 50x65 cm
Ej examinerad ur ramen, något gulnad
633212
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här