Nisse Franzén oljemålning

Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning
Nisse Franzén oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE FRANZÉN (1932-2018):" Man i Lucca", signerad N Franzén, daterad a tergo -99, olja på duk, ca 25x24 cm

633219

2019-04-10