Arne Vodder sideboard palisander
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ARNE VODDER, sideboard, palisander, Sibast 1960-tal, jalusidörrar, bakomliggande hyllor och lådor, brickmärkt Sibast Furniture Made in Denmark, Danish furniture Control, höjd 86 cm, bredd 200 cm, djup 49 cm, Cites-intyg medföljer
Bruksslitage, repor, benen med senare skruvar, nyckel saknas
633220
2019-04-10