Arne Vodder sideboard palisander

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARNE VODDER, sideboard, palisander, Sibast 1960-tal, jalusidörrar, bakomliggande hyllor och lådor, brickmärkt Sibast Furniture Made in Denmark, Danish furniture Control, höjd 86 cm, bredd 200 cm, djup 49 cm, Cites-intyg medföljer

Bruksslitage, repor, benen med senare skruvar, nyckel saknas

633220

2019-04-10