Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Röda vinbär, signerad och daterad v. Schantz -80, 69/90, färglitografi, bildmått ca 60 x 90,5 cm
Skada på glas
633226
2019-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här