Röllakanmatta Karin Jönsson

Röllakanmatta Karin Jönsson
Röllakanmatta Karin Jönsson
Röllakanmatta Karin Jönsson
Röllakanmatta Karin Jönsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN JÖNSSON, matta, röllakan, signerad JK, ca 231x178 cm

Jämt slitage

633254

2019-04-16