Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KURT ØSTERVIG, soffbord, mahogny/-fanér, Jason Möbler, Danmark, Höjd ca 50, Ø 105 cm
Bruksslitage, skiva med repor och märken
633258
2019-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här