Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÖRGEN STENING (född 1943): "Scener ur ett äktenskap III" blandteknik på duk, signerad och daterad 02, mått ca 125x190
Lagning på baksidan av duken
633259
2019-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här