Jörgen Stening brons

Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons
Jörgen Stening brons

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖRGEN STENING (född 1943): "Scener ur ett äktenskap III" blandteknik på duk, signerad och daterad 02, mått ca 125x190

Lagning på baksidan av duken

633259

2019-04-11